Kalendarium
wydarzeń 2024

Wspomnienie wydarzeń

2024

Wspomnienie wydarzeń

2023

2022

Ogrodowe pasje 7-8 maja 2022
Koszelewski piknik rolniczy 25-26 czerwca 2022
plakat biesiada z tradycją 2022

Imprezy plenerowe w PGR Koszelew

Imprezy plenerowe to wizytówka PGR Koszelew. Organizujemy autorskie pikniki i potańcówki w stodole, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Program imprez kierujemy do wszystkich zainteresowanych: zarówno do społeczności lokalnej jak i ogólnopolskiej. To co nas wyróżnia to nieszablonowe podejście oraz najwyższa jakość proponowanych atrakcji i niepowtarzalny klimat PRLu. Zawsze słuchamy potrzeb i aranżujemy przestrzeń z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

Zapraszamy do organizacji u nas Twojego eventu. Nasze doświadczenie organizatorskie pozwala nam oferować wsparcie zarówno przed imprezą, jak i w jej trakcie. Na czas wydarzenia udostępnimy Ci połacie przestrzeni z miejscem na scenę i stanowiskami dla wystawców. Jeśli zależy Ci na sielskim klimacie, z pewnością spodoba Ci się strefa relaksu położona wśród malowniczych okoliczności przyrody. Znajdziesz tam miejsce na leżaki i rozpalisz ognisko w oryginalnej, podhalańskiej bacówce.

Imprezy Łódź i okolice

Łódź to piękne miasto, w którym dużo się dzieje. Z tego powodu wiele osób decyduje się na wypoczynek poza jego granicami. Jednym z najlepszych rozwiązań, aby zaczerpnąć świeżego powietrza po godzinach pracy jest wyjazd na wieś. Proponujemy weekendowy wypad na jedno z planowanych wydarzeń w PGR Koszelew. Jeśli szukacie eventów i imprez w Łodzi i okolicach, zapraszamy do sprawdzenia naszego kalendarium na rok 2023. Organizowane przez nas wydarzenia w klimacie PRL to propozycja zarówno dla miłośników ciszy i spokoju, jak i dla fanów tańca, trunków, wyśmienitego jedzenia, a nawet motoryzacji. Zapraszamy każdego, kto szuka imprez w Łodzi i okolicach.

Imprezy Kutno i okolice

Organizujemy pikniki, targi, wyjątkowe biesiady i imprezy blisko Łodzi i okolic. Każde wydarzenie w PGR Koszelew to niezapomniane wrażenia i chwile spędzone w gronie wyjątkowych ludzi. W naszej ofercie znajdą Państwo eventy, które z pewnością zainteresują osoby poszukujące imprez w Kutnie i okolicach. Co znajdą Państwo w PGR Koszelew?
– Nasze autorskie wydarzenia: Biesiadę z Tradycją i October Fest,
– Potańcówki w stodole,
– Szkolenia,
– Integracje,
– Eventy firmowe,
– Jubileusze,
– Zjazdy, rajdy i wiele więcej!

Podczas każdej imprezy staramy się przypomnieć atmosferę PRL-u, co dodaje naszym wydarzeniom niepowtarzalnego uroku.

Chcesz dołączyć do naszych wydarzeń jako wystawca lub partner?

Podczas wydarzeń możesz zaprezentować swoją markę, produkty, usługi, urządzenia, maszyny – to wszystko czym dysponujesz.