Kalendarium
wydarzeń 2023

stodoła PGR Koszelew potańcówka

27 maja

Potańcówka w stodole

przeczytaj więcej o naszych potańcówkach

stodoła PGR Koszelew potańcówka

24 czerwca

Kolejna potańcówka w stodole

Przywitamy nią wakacje

wydarzenie w plenerze

26 sierpnia

Biesiada z tradycją

nasza cykliczna impreza, która odbędzie się już po raz trzeci

wydarzenie w plenerze

30 września

Potańcówka w stodole

14 października

II October Fest i Hubertus

Wspomnienie wydarzeń

Ogrodowe pasje 7-8 maja 2022
Koszelewski piknik rolniczy 25-26 czerwca 2022

Imprezy plenerowe w PGR Koszelew

Imprezy plenerowe to wizytówka PGR Koszelew. Organizujemy autorskie pikniki i potańcówki w stodole, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Program imprez kierujemy do wszystkich zainteresowanych: zarówno do społeczności lokalnej jak i ogólnopolskiej. To co nas wyróżnia to nieszablonowe podejście oraz najwyższa jakość proponowanych atrakcji i niepowtarzalny klimat. Zawsze słuchamy potrzeb i aranżujemy przestrzeń z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

Zapraszamy do organizacji u nas Twojego eventu. Nasze doświadczenie organizatorskie pozwala nam oferować wsparcie zarówno przed imprezą, jak i w jej trakcie. Na czas wydarzenia udostępnimy Ci połacie przestrzeni z miejscem na scenę i stanowiskami dla wystawców. Jeśli zależy Ci na sielskim klimacie, z pewnością spodoba Ci się strefa relaksu położona wśród malowniczych okoliczności przyrody. Znajdziesz tam miejsce na leżaki i rozpalisz ognisko w oryginalnej, podhalańskiej bacówce.

Chcesz dołączyć do naszych wydarzeń jako wystawca lub partner?

Podczas wydarzeń możesz zaprezentować swoją markę, produkty, usługi, urządzenia, maszyny – to wszystko czym dysponujesz.