W skład kompleksu wchodzą

TEREN PGR-U

STODOŁA

STREFA
GASTRONOMICZNA

STREFA RELAKSU

STREFA NOCLEGOWA

STREFA VIP

BACÓWKA

PARKING

Teren PGR-u

Obszar, którym dysponujemy liczy ponad 7 ha. W naszej koncepcji renowacji tego miejsca, priorytetem było przywrócenie atmosfery PRL-u.

Obecnie na terenie PGR-u do użytku oddane są: stodoła, trzykondygnacyjny budynek VIP, sala konferencyjna, łazienki, garaże, budynki gospodarcze, infrastruktura grillowa, baza noclegowa i parking. Cały teren jest ogrodzony i częściowo wyłożony kostką. 

Wielkość powierzchni, którą dysponujemy zdecydowanie wyróżnia nas wśród innych obiektów i stwarza wiele możliwości. Przykładem jest chociażby tor Wrack Race powstały na terenie PGR-u na potrzeby organizowanych przez nas imprez integracyjnych, podczas których stanowi jedną z atrakcji dla gości. 

Odbywają się u nas imprezy o różnym charakterze. Począwszy od wydarzeń autorskich (np.: Biesiady z Tradycją, Potańcówki w różnych stylach, October Festy), poprzez integracje, zloty, rajdy, szkolenia czy wesela. Wyjątkowym elementem są nasze imprezy w stylu PRL, które przyciągają liczne tłumy.

Działamy w okresie od marca do listopada

Stodoła

Główna sala mogąca pomieścić ponad 1.000 osób powstała na bazie PGR-owskiej stodoły i jest jednym z najbardziej charakterystycznych budynków na terenie PGR Koszelew.

Część elementów architektury zostało zachowanych w oryginalnym kształcie, pozostałe przekształciliśmy, nadając jej nowoczesnego charakteru. Z zewnątrz stodoła zachwyca prostotą formy i muralem nawiązującym do pięknej wiejskiej tradycji. W środku dominuje styl rustykalny.

Ponadczasowe połączenie ciepłego drewna i chłodnej cegły nadają wnętrzu klimatu retro. Znajduje się tu traktor z przyczepami, które pełnią funkcję sceny oraz strefa barowa. W tej unikalnej scenerii oddajemy gościom także do dyspozycji stoły i miejsca siedzące dla ponad 500 osób. 

Strefa gastronomiczna

To miejsce bezpośrednio przy Stodole.

Dysponujemy infrastrukturą grillową, rusztem, ladą z kuchnią palnikową i podestem przeznaczonym np.: do pokazów kulinarnych przeprowadzanych przez specjalnych gości. Dotychczas w PGR-ze gotowali m.in.: Pascal Brodnicki, Jakub Wolski, Jakub Kuroń, Mirosława Wilk czy Karol Kus.

Obok infrastruktury grillowej umiejscowiony jest kilkumetrowy, drewniany stół wiejski. A za nim stoi przepiękny, klimatyczny piec zewnętrzny opalany drewnem i wykorzystywany chociażby do wypieku chleba, pizzy, czy przygotowywania innych wyjątkowych potraw. Dania w nim powstałe zdecydowanie smakują inaczej, niż te, które znamy na co dzień. 

Strefa relaksu

Dysponujemy leżaki, skrzynkami, beczkami i namiotami, które można umiejscowić i zaaranżować w wybrany przez Państwa sposób w dowolnym miejscu na naszym obiekcie.

Strefa noclegowa

Oferujemy 41 pokoi z łazienkami (przy pełnym obłożeniu możliwość noclegu dla około 150 osób). Budynek usytuowany jest na terenie obiektu, jednak w pewnym oddaleniu od Stodoły, co pozwala gościom odpocząć w ciszy, nawet podczas trwania wydarzenia.

Baza noclegowa, podobnie jak pozostałe zabudowania, utrzymana jest w PRL-owskim klimacie. Nie brakuje tutaj akcentów minionej epoki zarówno motoryzacyjnych, jak i w postaci mebli.

Możliwość noclegu jedynie podczas odbywających się u nas wydarzeń.

Recepcja czynna  w zależności od godzin trwania eventu. 

Rezerwacja pod nr telefonu: 724 276 239

Strefa VIP

Trzypiętrowy budynek, gdzie w przeszłości mieścił się młyn to idealne miejsce na kameralne szkolenia, uroczystości, kolacje itp. wydarzenia.

Klimatycznie wyposażone poziomy w połączeniu z drewnem i kamieniem z poprzedniej epoki, nadają temu miejscu wyjątkowego charakteru.

Bacówka

Powstała na początku 2022 roku z myślą o mających zagościć u nas góralach. Podczas naszego autorskiego wydarzenia pod nazwą OGRODOWE PASJE swoje stoisko mieli tam nasi goście z południowej Polski, którzy w góralskim klimacie, przeprowadzali w niej pokazy produkcji oscypków. W tym wyjątkowym miejscu pośród drzew w niewielkim oddaleniu od głównych budynków można np. przeprowadzić ceremonię ślubną.

Parking

Dysponujemy parkingami na ponad 3.000 aut zlokalizowanymi bezpośrednio przy obiekcie – korzystamy z nich podczas większych wydarzeń. W przypadku zamkniętych imprez, tereny parkingowe wyznaczane są na obiekcie. 

Napisz lub zadzwoń, aby ustalić szczegóły

Współpraca

t: 724 276 239
e: biuro@pgrkoszelew.pl

PGR Koszelew Koszelew 6
09-530 Gąbin k/Płocka

Plan PGR-u