Bezmiar przestrzeni podwórka

PGR Koszelew to 7 hektarów podwórka, jakże klimatycznego.

Na większej części jest zadbana trawa i kamienista droga wzdłuż budynków. Stodoła, budynek trzykondygnacyjny po pgr-owskim młynie przeznaczony aktualnie dla VIP, budynki gospodarcze, stajnia, infrastruktura grillowa, parking i kostka wokół stodoły oraz bazy noclegowej. Cały teren jest ogrodzony. Przestrzeń ta daje się doskonale zagospodarować przy jakichkolwiek wydarzeniach. Ogrom możliwości wykorzystania wolnego miejsca pomiędzy klimatycznymi budynkami.

Odbyło się tu już kilka dużych wydarzeń, o różnym kalibrze. Autorskie wydarzenia skupiające ponad 5 tyś osób, podczas których odbyły się pokazy wotyżerki konnej czy parada kilkunastu traktorów zabytkowych. Nawet Fiesta Balonowa – na poczet której potrzeba sporo przestrzeni, a startowało kilka balonów jednocześnie. Offroad – to także wydarzenie skupiajace około 500 użytkowników aut terenowych znakomicie wpisało się już w pgr-owską historię. Dla evenów i imprez integracyjnych został utworzony tor wrakrace, po którym ścigały i doświadczały wielu wrażeń drużyny uczestników.

Sala główna 1000m2 bankietowo-koncertowa

Główna sala to jeden z najbardziej charakterystycznych obiektów na terenie PGR Koszelew. Powstała wewnątrz starej, PGR-owskiej stodoły. 

Część elementów architektury zostało zachowanych w oryginalnym kształcie, pozostałe przekształciliśmy, nadając jej nowoczesnego charakteru. Z zewnątrz zachwyca prostotą formy i muralem nawiązującym do piękna tradycji wiejskiej. W środku dominuje styl rustykalny.

Ponadczasowe połączenie ciepłego drewna i chłodnej cegły nadają wnętrzu klimatu retro. Znajduje się tu traktor z przyczepami rolniczymi, które pełnią funkcję sceny, parkiet do tańca, strefa barowa mogąca obsłużyć dużą ilość gości. W tej unikalnej scenerii oddajemy gościom także do dyspozycji stoły i miejsca siedzące dla ok. 1000 osób.

Strefa gastronomiczna

To miejsce głównie wokół Stodoły i wewnątrz niej. W stodole ugościmy 1000 osób. Na zewnątrz tej głównej sali rozstawiamy ogródki z parasolami.

Infrastruktura grillowa obok STODOŁY ma metraż 9m długości wraz z rusztem o wymiarach odpowiadającej szerokości dojrzałego prosiaka. Dysponujemy tam wielką ladą kuchenną z kuchnią palnikową i podestem przeznaczoną dla pokazów i relacji z przyrządzania posiłków przez gości specjalnych. Dotychczas w PGR gościł Pascal Brodnicki, Jakub Wolski, Jakub Kuroń ze swoimi pokazami i degustacją specjalności.

Można tu z powodzeniem serwować pieczone prosie na ruszcie, które przy okazji naszych autorskich wydarzeń zawsze można skosztować. Obok infrastruktury rozciąga się kilkumetrowy drewniany stół wiejski do wykorzystania. Nieopodal stoi przepiękny klimatyczny piec zewnętrzny do pieczenia chleba, pizzy, podgrzewania i przygotowywania potraw w sposób tradyjnie wiejski na prawdziwym ogniu z drzewa.

Tu jadło smakuje najlepiej jak tylko może.

Strefa relaksu

Strefa zalesiona tzw. chilloutu to około 8000m2 w cieniu, z możliwością poruszania się samochodem podczas „jazdy po ciemoku” pościeżynie leśnej, czego doświadczyli kolejni uczestnicy zabaw na terenie podwórka.

To strefa w cieniu drzew, gdzie można wypocząć na łonie natury na leżakach, hamakach czy kocach. Na początku tejże strefy stoi jakże niesamowita bacówka z samego Podhala. Przez strefę tą został utworzony tor na ścieżce, który wykorzystany został na konkurencję jednej z grup integrujących się w naszym obiekcie, a mianowicie „jazdę po ciemoku”.

Ta przestrzeń przyciąga każdego.

Strefa noclegowa

Z  myślą o gościach przybywających z różnych zakątków Polski, przygotowaliśmy komfortowe miejsca noclegowe dla 160 osób. Dzięki temu PGR Koszelew to miejsce idealne do organizacji zjazdów pasjonatów, eventów oraz wyjazdów integracyjnych.

Oferowane przez nas pokoje zostały stworzone z dbałością o każdy szczegół. Są usytuowane na terenie obiektu, co ma szczególne znaczenie w przypadku imprez kilkudniowych. Cisza i bliskość natury sprawiają, że nasi goście każdorazowo schodzą na śniadanie uśmiechnięci i wypoczęci.

Nocleg po wydarzeniu i możliwości zabawy do białego rana lub po całodziennych wrażeniach podczas zjazdu lub eventu to cenny element dla Gości. Wypoczynek w międzyczasie na jednym z wygodnych łóżek docenią wszyscy miłośnicy zabawy czy przedstawiciele firm podczas kilkudniowych targow. Z podobnej opcji chętnie skorzystają także uczestnicy konferencji. Z tego powodu wszystkich rezerwujących poszczególne sale konferencyjno-bankietowe zachęcamy do obejrzenia oferowanych przez nas pokoi.
Baza ta znajduje się w budynku rodem z PRL. Gości wita dwoma „klasykami” zaparkowanymi przed tzw „Budynkiem socjalnym”. To polonez i mercedes niesamowicie urokliwe nie mają równych.

Recepcja w jaką wkracza się po wejściu do budynku noclegowego pozwala poczuć się jak w filmie z 1970 roku.

Pozostałe sale
(dostępne od 2023 roku)

Sala konferencyjno-szkoleniowa modułowa (600 m²)

To sala stworzona z myślą o konferencjach i szkoleniach na mniejszą lub większą skalę. Składa się z aż 4 modułów – każdy z oddzielnym wejściem. Dzięki temu świetnie nadaje się do organizacji wydarzeń wymagających podziału na strefy, np. strefę konferencyjną i jadalną. Takie rozwiązanie umożliwia również organizację kilku szkoleń na raz w ramach jednego eventu. Jest wygodne i funkcjonalne, dlatego decyduje się na nie coraz więcej organizatorów.

Sala konferencyjno-bankietowa (600m²)

W przypadku konferencji połączonych z tzw. after party świetnie sprawdza się sala konferencyjno-bankietowa. Zalecamy ją również klientom planującym relatywnie niewielkie wydarzenia. Jest równie efektowna, co nasza główna sala, jednak dzięki mniejszemu metrażowi idealnie spełnia potrzeby uczestników skromniejszych imprez.

Strefa VIP

Trzypiętrowy budynek po młynie został odrestaurowany by cieszyć miłośników rozrywki bilardowej, którzy w kuluarach wolą realizować swoją pasję. Klimatycznie wyposażone poziomy pozwolą na uciechę każdego amatora zabawy i gier.

Bacówka

Własna bacówka jaka została zbudowana dla jednego wystawcy rodem z Podhala jaki podczas naszego autorskiego wydarzenia OGRODOWE PASJE pokazywał jak produkuje się oscypki. Przy bacówce były tedy nawet owce, jakie znalazły schronienie, siano i wodopój nieopodal drewnianej chatki. W bacówce infrastruktura do uruchomienia kuchni czy ogniska.

Parking

Tak jak podwórko PGR Koszelew jest rozległe tak również parkingi pomieszczą do 3000 aut. Parkingi są przyległe do obiektu. Auta, autobusy lub też innych środków lokomocji bez problemu znajdą przestrzeń na zaparkowanie.
W przypadku mniejszego eventu czy imprezy integracyjnej pojazdy mogą parkować przed naszą bazą noclegową na kostce.

Stajnia

W tym budynku trwa jeszcze inwestycja, która zkończy się przed naszym autorskim wydarzeniem HUBERTUS October Fest jaki odbędzie się w październiku 2022r. Budynek ten przeznaczony dla zwierząt jakie zostaną sprowadzone na teren wydarzenia, by mogły w spokoju odpocząć, a właściciele pobawić się na dwudniowym festynie. Budynek restaurowany po byłej oborze dla zwierząt byłego PGR.

Napisz lub zadzwoń, aby ustalić szczegóły

Współpraca

t: 724 276 239
e: biuro@pgrkoszelew.pl

PGR Koszelew Koszelew 6
09-530 Gąbin k/Płocka

Plan PGR-u