Chcesz dołączyć do naszych wydarzeń jako wystawca lub partner?

Podczas wydarzeń możesz zaprezentować swoją markę, produkty, usługi, urządzenia, maszyny – to wszystko czym dysponujesz.

Dlaczego warto?

Konkurencyjna cena stoiska

Podstawowy koszt wynajęcia stoiska o powierzchni 30m2 to jedynie 200 zł. W określonych przypadkach istnieje możliwość negocjacji ceny. 

Wspieramy małe firmy, jednoosobowe działalności gospodarcze i biznes lokalny. Zależy nam na tym, żeby dać szanse każdemu, niezależnie od posiadanego budżetu.

Promocja marki

Biorąc udział w naszych wydarzeniach, w charakterze wystawcy, masz aż dwa dni na prezentację  swoich produktów i usług. Każdemu wystawcy dajemy także możliwość skorzystania z dodatkowych form i kanałów promocji jak m.in. reklama w katalogu wystawowym, możliwość rozdawania ulotek, umieszczenie banneru lub balona reklamowego na terenie wydarzenia.

Aktywny udział

Jako wystawca możesz mieć realny wpływ na program naszych wydarzeń. Masz pomysł na ciekawy pokaz? Chcesz poprowadzić warsztaty albo zostać prelegentem? Koniecznie nam o tym powiedz. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję współtworzenia tego miejsca.

Bezpośrednie spotkania

Wystawiając się u nas masz szansę dotrzeć nowych klientów oraz spotkać się tymi, którzy znają już Twoją markę. To niepowtarzalna okazja by wysłuchać ich potrzeb i zaprezentować się z najlepszej strony. Wpłynie to na sprzedaż Twoich produktów nie tylko w trakcie trwania targów. Pomoże też w długofalowym zwiększeniu zysków firmy.

Wyjątkowa atmosfera

PGR Koszelew to wyjątkowe miejsce z klimatem minionej epoki. W organizację wydarzeń wkładamy nie tylko maksimum energii, ale też całe serca. Stawiamy na jakość, dbamy o aranżację przestrzeni i utrzymanie wysokiego poziomu atrakcji. Wszystkim imprezom towarzyszy pyszne jedzenie i muzyka na żywo. Bardzo troszczymy się o naszych gości i staramy się żeby zarówno każdy odwiedzający jak i wystawca czuli się u nas dobrze.