OGRODOWE PASJE

7-8 MAJA

Ogrodowe Pasje – otwarcie sezonu w PGR Koszelew

78 maja na terenie PGR Koszelew odbyły się Ogrodowe Pasje – festiwal kwiatów, smaków i dobrej zabawy. Wydarzenie było połączeniem jarmarku ogrodniczego z piknikiem rodzinnym.

Wśród stoisk pojawiły się: kwiaty, rośliny ogrodowe, dekoracje, rękodzieło, produkty regionalne oraz wiele innych. W strefie gastronomicznej można było skosztować m.in.: potraw z grilla, burgera z dzika, świni pieczonej na ruszcie oraz innych wspaniałych potraw polskiej kuchni a także słodkich rarytasów.

Gościem specjalnym wydarzenia był Pascal Brodnicki, który zaprezentował swoje talenty podczas pokazu kulinarnego. Z kolei głodni wiedzy i nowych doświadczeń mogli wziąć udział w warsztatach, podczas których dowiedzieli się m.in. jak zaprojektować wymarzony ogród.

Program był obfity w wiele atrakcji, także dla dzieci: konkursy z nagrodami, strefa rozrywki ze zjeżdżalniami, trampolinami, dmuchańcami- to tylko niektóre z nich.

W trakcie wydarzenia odbyła Fiesta Balonowa. Amatorzy mocniejszych wrażeń mogli wznieść się balonem na uwięzi. Nie zabrakło także muzyki na żywo. Na scenie wystąpili: Kapela Butrynów, Zespół Pieśni i Tańca Dzieci Ziemi Łąckiej, Orkiestra Dęta ze Starej Białej, KGW Gąbinianki, Zespół Pieśni i Tańca Masovia. W sobotę zaśpiewała także Gwiazda Wieczoru – Małgorzata Ostrowska.

Wydarzenie poprowadzi Tomek Florkiewicz – prezenter radiowy znany z Radio Zet i Złotych Przebojów

Ogrodowe pasje zaczną się za

Atrakcje specjalne

Koncert Małgorzaty Ostrowskiej

Zostań partnerem

Zostań częścią tego wydarzenia Zgłoś się jako partner

Dla wystawców

Zostań częścią tego wydarzenia Zgłoś się jako wystawca

Partnerzy wydarzenia

Relacja z wydarzenia

Galeria