Potańcówka w stylu weselnym

Kto z Was lubi zaszaleć na weselu, a w tym roku nie dostał zaproszenia? W zeszłym też nie?!
30 września w PGR Koszelew będziemy bawić się wspólnie właśnie w takim stylu.

Stroje weselne, piękne fryzury, makijaże, swoboda, zabawa, brak jedynie wścibskich ciotek i oceniania przez innych “czy aby za dobrze się nie bawimy’’ to właśnie „wesele” w stodole w PGR Koszelew.
Będziemy bawić się na całego przy tradycyjnym zespole weselny z wodzirejem, odwiedzinach muzyków przy stołach i wspólnym biesiadowaniu “bez prądu”!

Zespół Aster

Zespół Aster, bo to on będzie nas zabawiał podczas naszego “wesela”, to paczka przyjaciół/muzyków. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie muzyczne, dlatego z powodzeniem poprowadzą każdą imprezę. Posiadają różnorodny repertuar, który porwie do zabawy każdego z gości, dzięki czemu gwarantują udaną i niezapomnianą zabawę. Na pokładzie mają klasyczny skład instrumentalny: gitara -elektryczna, basowa, instrumenty klawiszowe, akordeon, saksofon, perkusję oraz dwa prowadzące wokale damski i męski. Atutem zespołu jest wodzirej – wokalista, który sprawdza się w tej roli jak ryba w wodzie – część piosenek w jego wykonaniu śpiewana jest z parkietu, gdzie porywa do tańca najbardziej opornych tanecznie gości! Zespół  dostosowuje klimat zabawy do potrzeb gości: pop, disco, rock, muzyka biesiadna, góralska oraz hity zagraniczne z przełomu lat 80-90-tych po współczesny repertuar disco czy pop, dlatego dobra zabawa gwarantowana!!

zespół aster
zespół aster
zespół muzyczny aster
wokaliści zespołu aster


Będą również dekoracje nawiązujące do wesel w stodołach i pod namiotami, oczepiny, prosiak z rusztu, wiejski stół ze swojskim jedzeniem i nalewkami oraz obowiązkowo…..tort!

A na powitanie, wiadomo… marsz weselny!

Zapewniamy: ogromną stodołę z barem, stołami biesiadnymi i sceną zbudowaną z traktora i przyczep, muzykę, jedzenie, picie, ochronę, nocleg i zabawę do samego rana.

Ostatnia rzecz: MŁODA PARA!

Jeśli masz w domu suknie ślubną ze swojego ślubu, załóż ją! Dla odważnych “młodych par” gwarantujemy wejściówki gratis i dodatkowe bonusy podczas zabawy.

Pozostałych zapraszamy w strojach weselników z lat 80’ i 90’ (fioletowe marynarki, kabaretki, tapiry, swetry tureckie itd…) lub w strojach gwarantujących luz i wygodę w tańcu do rana.

Z weselnym pozdrowieniem:

“Hej Wesele, Hej Wesoło!”

Widzimy się w ostatni weekend września!!

Rezerwacja noclegu