OGRODOWE PASJE
7-8 Maja 2022

Ogrodowe Pasje – otwarcie sezonu w PGR Koszelew

78 maja na terenie PGR Koszelew odbyły się Ogrodowe Pasje – festiwal kwiatów, smaków i dobrej zabawy. Wydarzenie było połączeniem jarmarku ogrodniczego z piknikiem rodzinnym.

Wśród stoisk pojawiły się: kwiaty, rośliny ogrodowe, dekoracje, rękodzieło, produkty regionalne oraz wiele innych. W strefie gastronomicznej można było skosztować m.in.: potraw z grilla, burgera z dzika, świni pieczonej na ruszcie oraz innych wspaniałych potraw polskiej kuchni a także słodkich rarytasów.

Gościem specjalnym wydarzenia był Pascal Brodnicki, który zaprezentował swoje talenty podczas pokazu kulinarnego. Z kolei głodni wiedzy i nowych doświadczeń mogli wziąć udział w warsztatach, podczas których dowiedzieli się m.in. jak zaprojektować wymarzony ogród.

Program był obfity w wiele atrakcji, także dla dzieci: konkursy z nagrodami, strefa rozrywki ze zjeżdżalniami, trampolinami, dmuchańcami- to tylko niektóre z nich.

W trakcie wydarzenia odbyła Fiesta Balonowa. Amatorzy mocniejszych wrażeń mogli wznieść się balonem na uwięzi. Nie zabrakło także muzyki na żywo. Na scenie wystąpili: Kapela Butrynów, Zespół Pieśni i Tańca Dzieci Ziemi Łąckiej, Orkiestra Dęta ze Starej Białej, KGW Gąbinianki, Zespół Pieśni i Tańca Masovia. W sobotę zaśpiewała także Gwiazda Wieczoru – Małgorzata Ostrowska.

Wydarzenie poprowadzi Tomek Florkiewicz – prezenter radiowy znany z Radio Zet i Złotych Przebojów