ZLOT SYMPATYKÓW STARYCH SAMOCHODÓW

Zlot Sympatyków Starych Samochodów w Polsce i nie tylko. Stare, starsze i jednocześnie unikalne auta retro będą główną przyczyną bezmiar wrażeń, zachwytu i doświadczania na tym wydarzeniu.
Zapamiętajcie: ZLOT podczas cyklicznego FESTIWALU STAROCI i MILITARIÓW jaki zaplanowaliśmy dla Was 3-4 września 2022 w niesamowitym miejscu jakim jest PGR Koszelew i to niedaleko Płocka.
Oprócz pokazu zabytkowych, jakże cennych za swą manierę aut – można tu będzie doświadczyć dreszczyku emocji. Możliwość zachwytu nad tymi maszynami będzie spełniona podczas jednego z głównych punktów wydarzenia jakim będzie aukcja tych wspaniałych oldtimerów. Fani tych aut zdumieni efektami aukcji zaskoczą się wycenami rzeczoznawcy.
Będzie można skosztować pysznego, wyszukanego jadła, i ugasić pragnienie niebagatelnym smakiem serwowanych napojów.
Zlot ten to niecodzienne widowisko jakże oryginalne swoim charakterem. Cała moc wrażeń połączona z niespodziewanymi atrakcjami oraz goście i pojazdy z zagranicy, które umilą ten biesiadny nastrój.

Kompleksie PGR Koszelew przeniesie Was do innej rzeczywistości. To przestrzeń rodem dwóch epok. Bądźcie z nami TWORZĄC DLA LUDZI I DLA PASJI. Doświadczajcie z nami bezmiaru wrażeń. A co wskazane? Jeśli macie sugestie i doświadczenia jakimi możecie się podzielić to piszcie do nas na biuro@pgrkoszelew.pl albo komentujcie. Możecie także zasugerować jak wyobrażacie sobie taki Zlot w Polsce. Twórzcie z nami tą PRZESTRZEŃ DLA PASJI. TRZEBA TU BYĆ BY TO POCZUĆ

 Kto na Zlocie zagości raz już zawsze będzie chciał tu być i to poczuć.